drewholz

Skład drewna na Śląsku - Drew-Holz.

Drew-Holz jest firmą, której historia sięga 1990 roku. Działamy w branży drzewnej, oferując wysokiej jakości materiały. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie poradzimy w takich tamatach jak: schody drewniane, fronty kuchenne, drewniane blaty kuchenne, parapety, stoły, meble oraz tarasy. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, innowacyjne rozwiązania, darmową wycenę i konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie śląska, dowozimy materiał do pobliskich miast takich jak Gliwice, Wodzisław Śląski, Racibórz, Ruda Śląska i Tychy. Wysyłamy materiał na całą Polskę i Europę. W naszym sklepie z drewnem posiadamy wysokiej klasy suszone blaty sosnowe, dębowe, bukowe, jesionowe, klejone z klepek oraz lite. Jako skład drewna oferujemy możliwość wykonania blatów oraz schodów drewnianych na wymiar. Za pomocą specjalistycznych maszyn jesteśmy w stanie wykonać sztachety drewniane, boazerię, podbitkę, deski oraz kantówki.

Zachęcamy do współpracy z naszą hurtownią zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, dla których mamy specjalną ofertę.